ENGLISH

Ne zamandır #YazKurtulYapKurtul blogunun sadece web’de değil, günlük yaşamın içinde de sosyal bir oluşum olduğunu ortaya koymak için fırsat kolluyorduk. Nihayet bu hafta dileğimiz gerçekleşti. Artık ikinci evimiz gibi gördüğümüz, Karaköy’ün en trend mekanı Colonie’de dostlarımızla mini bir kutlama yaptık.
Hafif müzik, bol kahkaha, neşeli sohbet ve mükemmel ikramlarla geçen gecemizde bizi yalnız bırakmayan pek çok konuğumuz oldu.

 

Neler yedik neler içtik, o bize kalsın ama gecede neler konuşulduğuna dair ufak tüyolar verebiliriz. Mesela Instagram’ın lokomotifleri, Ruken Demirer ile bar arkasına geçip misafirlerimize kokteylleri kendi elleriyle hazırladı. (Colonie bar ekibinin büyük katkısının altını çizmezsek tabii) Ayrıca, yıllardır ağzına bira sürmemeye yemin etmiş olan Levent Erden’in Grolsch ile olan flörtü de gözlerden kaçmayan konular arasındaydı.

 

Gecenin en çok ilgi gören aktivitesi ise, #yazkurtulyapkurtul’a özel hazırlanan kokteyller ve içinden çıkan hediyelerdi. Tepsilerde servis edilen shot’ların içinden Berlin’e uçak biletinden, hediye çeklerine, yakınlarda gerçekleşecek önemli etkinliklerin davetiyelerine kadar bir sürü armağan vardı. Herkesin bardağının içinde görmek istediği Berlin biletini ise sevgili Hakan Öztürk kazandı, böylelikle “Berlin kime çıktı?” sorularına cevap vermiş olalım.

 

Moda bloggerlerı Ferhan Talib, Rüya Büyüktetik ve Pelin Dündar’ın şıklığı, Hande Çokrak, Merve Kotil ve Burcu Kutluk’un keyifli sohbetleri de aklımızda kalanlardan…
Gecede modanın kalbinin attığı masa ise Koton ekibiyle birlikte eğlenen, Tuba Ünsal, Hakan Öztürk ve ünlü modacı Dilek Hanif’in yer aldığı masaydı.

 

Party’nin gerçekleştiği Colonie’ye, geceye biralarıyla damgasını vuran Anadolu Efes Grubu’na, katkıları ve işbirliği ile hep yanımızda olan Koton, Bilsar ve Henkel’e, davetimizi kırmayıp bizi bu heyecanlı gecemizde yalnız bırakmayan sevgili sanatçı, tasarımcı basın ve blogger dostlarımıza teşekkürlerimizi iletirken, sizi geceye dair kısa video ile baş başa bırakalım istiyoruz. Ancak şunu unutmayın. Gece boyunca aklımıza ne zaman siz okurlarımız gelse hepimizin kulağında tek bir cümle çınladı: “Bir sonrakine, hep birlikte!”