ENGLISH

ÜNLÜ ANNELER VERNEL MAX SENSITIVE LANSMANINDA BULU?TU!

 

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş yeni Vernel Max Sensitive lansmanı TinkerBell ve Canavar Efsanesi filminin galasıyla Kanyon’da yapıldı. Vernel marka yüzü Çağla ?ıkel ve cemiyet hayatından ünlü annelerin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, katılan herkese keyifli saatler yaşattı.

 

Yumuşatıcı pazarının lider markası Vernel, hassas ve alerjik ciltler için özel olarak geliştirilmiş ürünü Vernel Max Sensitive’i eğlenceli bir etkinlikle tanıttı. Vernel Max Sensitive lansmanı kapsamında yapılan özel film gösterimine başta Vernel marka yüzü Çağla ?ıkel olmak üzere ünlü anneler çocuklarıyla katıldı.

Ayse Kucuroglu - Cagla Sikel

Cemiyet hayatının tanınmış anneleri Ayşe Kucuroğlu, Ebru ?allı, Yeşim Salkım, Sibel Arna ve Derya Çoşkundeniz Vernel Max Sensitive lansmanında çocuklarıyla hoşça vakit geçirme fırsatı buldular.

 

Açılış konuşmasını Türk Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alemder’ın yaptığı lansmanda, daha sonra sözü Vernel marka müdürü Simge Döngel aldı. Simge Döngel’in ardından küçük bir konuşma yapan Çağla ?ıkel, çocuklarıyla beraber rol aldığı Vernel Max Sensitive reklam filmini her seferinde aynı heyecanla izlediğini ve Vernel Max’ı temsil etmekten gurur duyduğunu belirtti. Vernel Max’ın mis kokulu yumuşaklık sağlarken, çocuklarının hassas cildine de özen gösterdiğine değinen ?ıkel, Avrupa Alerji Araştırmaları Vakfı tarafından onaylanmış bu ürünü tüm annelere tavsiye etti.

 

15 Mayıs’ta vizyona girecek olan Disney’den TinkerBell ve Canavar Efsanesi filmi izleyicileri duygu yüklü ve destansı bir aksiyon maceraya götürecek. Kimseyi dış görünüşüne göre yargılamamak gerektiğine inanan eğlenceli ve yetenekli hayvan perisi Fawn, kocaman ve gizemli bir canavarla arkadaş olur. Tink ve arkadaşları bu korkutucu misafirin Periler Adası’na katılmasına şüpheyle yaklaşırken, seçkin izci periler evlerini yok etmeden önce canavarı yakalamaya giderler. Fawn, canavarı kurtarmak amacıyla kızları harekete geçirmek için duygularına güvenmelidir ve gözünü karartmalıdır.

Isil Sagdic - Cagla Sikel - Hasan Alemdar - Simge Dongel

 

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2014 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,6 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.