ENGLISH

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, 17 Mayıs, Salı akşamı açılışının 10.Yılını Tamer Yılmaz Objektifinden “İstanbul Yansımaları Sergisi” ile kutladı. Mayıs ayı boyunca birbirinden farklı etkinliklerle kutlamalara devam edecek olan Kanyon, sergi açılışına yapılan özel davette cemiyet, iş ve sanat hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

Tamer Yılmaz_3 

Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek yıldönümü etkinliklerinden ilki olan Tamer Yılmaz objektifinden “İstanbul Yansımaları Kanyon’da” sergisi, Onur Baştürk’ün kaleminden çıkan mini İstanbul Hikayesi fotoromanıyla birlikte 17 Mayıs Salı akşamı özel bir davetle açılışını yaptı.

KANYON_IŞIN GÖRMÜŞ_TAMER YILMAZ_MELİS AĞAZAT_EMR_4419

Açılışa cemiyet, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden Sinem Güven, Semih Yalman, Mustafa Taviloğlu, Ömer Taviloğlu, Hande Çokrak, Zeynep Tosun, Özgür Masur, Esra Ekmekçi gibi isimlerde katıldı.

Tamer Yılmaz objektifinden “İstanbul Yansımaları Sergisi” ile birbirinden güzel İstanbul fotoğrafları 31 Mayıs’a kadar Kanyon etkinlik alanında ücretsiz olarak Kanyon misafirleri tarafından ziyaret edilebilecek.