ENGLISH

27 Kasım Perşembe saat 19:00’da Eataly’de gerçekleşen Tamer Yılmaz’ın ‘AMOREATALY’ fotoğraf sergisi sanat, moda ve iş dünyasını bir araya getirirken, Eataly şeflerinin özel sunumuyla davetlilere eşsiz bir gece yaşattı.

Fotoğrafçı Tamer Yılmaz, Eataly İstanbul’un birinci yılına özel ‘AMOREATALY’ isimli bir sergiye imza attı. Tamamı siyah – beyaz, 20 fotoğraftan oluşan‘AMOREATALY’ sergisinin hazırlık sürecinde Tamer Yılmaz Eataly’de uzun süre çekimler yaparken işin mutfağına girerek yemeklerin hazırlanışı ve servis edilişi, üretim süreçleri ve mekanın mimari yapısını yansıtan kareler yakaladı. Fotoğraf sanatı ve yeme-içme kültürünü birleştiren proje ile sergi ziyaretçilerine Eataly’e hiç bakmadıkları bir gözle bakma fırsatı veriliyor.

Tamer Yılmaz sergi ile ilgili; “Yaşayan ve çalışan bir mekanın içerisinde çalışmak benim için çok farklı bir deneyim oldu. Eataly’de bir fotoğrafçı için çok fazla malzeme var. Biz bu sergiyi hazırlarken çok eğlendik, umuyorum ki sergiyi ziyaret edenler de aynı keyfi alır.” Şeklinde yorum yaptı.

Ahmet Nazif Zorlu, Şule Zorlu, Suzan & Turgut ToplusoyAyşe Kucuroğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Ahu Yağtu, Ebru Şallı, Arzum Onan & Mehmet Aslantuğ’un da aralarında bulunduğu seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşen Tamer Yılmaz ‘AMOREATALY’ fotoğraf sergisi 14 Aralık’a kadar Eataly İstanbul’da ziyaret edilebilecek.

Bilgi İçin:
PRO İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 292 25 80

Zeynep Tokuyucu/ zeynep@proiletisim.com

Sinem ErdoÄŸdu/ sinem@proiletisim.com