ENGLISH

İNCİK BONCUK TAKI MAKI

“YENİDEN” KANYON’DA

 Özel tasarım takılar, el işi deri aksesuarlar, son moda çantalar, vintage aksesuarlar, özgün emayeler, rengarenk geçici dövmeler ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 12-13 Haziran tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında, Kanyon’daydı.

Kanyon, İncik Boncuk Takı Makı meraklılarını ikinci kez kurulan Takı Makı Kanyon’da pazarında özenle seçilmiş ürünleri keşfe çağırdı.

TAKI

Özel tasarım ürünleri ile mutfaklara renk katan Bornn Emaye, tasarım ürünlerin en hip adresi Hipicon, arzu nesnesi kırtasiye ürünleri ile ofisleri renklendirecek Knock Knock, en özel seçkisi ile Lunapark, birbirinden farklı deri çantaları ile Rara Atelier, dekoratif ürünleri ile evlere farklı bir hava katan Nice To Have, vitraylarıyla Salı Atölye, rengarenk geçici dövmeleri ile bu yazın vazgeçilmezi olacak Tattly, el işi örme çantalarıyla modaya öncülük eden Tullaa, İzmir’in sevilen vintage butiği Küf Vintage Alsancak, “Bazı Kelimeler Çok Güzel” mottosu ile yola çıkan ve dilimizin en güzel kelimelerini defter, bez çanta ve posterlere taşıyan Lugât 365, iğne deliği kameraları ile Bitti Gitti, yazın vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri ile Fashion@Eye, rengarenk papyonları ile Coxcomb, birbirinden eğlenceli konuşan tabakları ile Mojabuka, Babalar Günü için hediye seçenekleri sunan Tox Leather’ın yanı sıra özel tasarım takı seçenekleriyle Gözde Atlı, Tar Tar Goods, Der Liebling, Midori, Yael Morel, Urban Bake ve Nott Kanyon etkinlik alanında kurulacak pazarda yerlerini aldı.

IMG_6016

Mert Aslan Styling Studio

Ünlü stylist Mert Aslan da Takı Makı Kanyon’da etkinliğinde kuracağı özel stüdyo ile Kanyon misafirleri ile buluştu. Mert Aslan, 13 Haziran Cumartesi günü 14.00 – 18.00 saatleri arasında Pazar alanında yer alacak stüdyosunda yerini aldı. Mert Aslan Kanyon misafirlerinin, moda dünyasının farklı stillerinin aksesuarları ve kıyafetleri ile hazırlanan alanlarda o dönemlerin stillerine yönelik kombinler oluşturmasına yardım etti. Özel fotoğraf panoları önünde fotoğraf çektip #takimakikanyonda hashtag’I ile paylaşan kişiler arasından Mert Aslan’ın seçtiği 4 kişi Kanyon’dan hediye çeki kazanma şansı elde etti.