ENGLISH

“Perwoll’den Tazelik Hareketi: Sport&Active!”

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı sıvı çamaşır deterjanı markası Perwoll, kalitesi ve yenilikleriyle diğer deterjanlardan ayrılıyor. Giysilerinizi sadece temizlemekle kalmayan, aynı zamanda tazelik ve ferahlık hissi de sağlayan Perwoll şimdi de spor meraklıları için yepyeni bir ürün geliştirdi: Perwoll Sport&Active!

ozge-ulusoy-spor-perwoll-turkiye

Ne kadar uzun süre hareket halinde olursanız olun, Perwoll Sport&Active sayesinde hep güzel kokmak mümkün! Perwoll Sport&Active hareket sırasında aktive olan “canlandırıcı etkisi” formülü sayesinde en yoğun antrenmanlarda bile kendinizi temiz ve çekici hissetmenizi sağlıyor. Sürekli hareket halinde olanların, spor ve gündelik giysileri için sunduğu yeni patentli “kötü koku önleyici teknolojisi”, yapılan her harekette devreye giriyor ve giysilerinize yeni yıkanmış gibi taptaze ve uzun süren bir ferahlık sağlıyor.

 ozge-ulusoy-spor-perwoll-zumba

Yeni Perwoll Sport&Active’in sağladığı tazelik ve ferahlık hissi hareketle geçen her dakikanın keyfine varmanızı sağlıyor. Üstelik hepsi bu kadar da değil! Perwoll Sport&Active özel formülü sayesinde çamaşırlarınızın bakımını sağlarken nefes alma fonksiyonlarını da koruyor. Giysilerinize tam bakım sağlayan bu benzersiz deterjan her ihtiyaca yönelik boylarıyla market raflarındaki yerini aldı.

Ne kadar uzağa giderseniz gidin attığınız her adımda temizliği hissetmek için özel formüllü Perwoll Sport&Active’i tercih edin!