ENGLISH

EN YARATICI HEDİYELER YILBA?I HEDİYE PAZARI İLE KANYON’DA

MTN18202 

“Bu sene ne hediye alacağım?” diye düşünenler, farklı hediyeler arayanlar için özenle seçilmiş alternatifler 19-26 Aralık tarihleri arasında Hediye Pazarı Kanyon’da.

Yaklaşan yeni yıl için sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenlere 19-26 Aralık tarihleri arasında bir hafta süreyle kurulacak Hediye Pazarı’nda takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, plaklara, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Tasarım objelerin en eski adreslerinden Lunapark, mis kokulu mumları ile NYKS, kişiye özel tasarım kulaklıkları ve aksesuarlarıyla Happy-Nes, en yaratıcı ev dekorasyon ürünleri ile Dekorazon.com, eski reklamlar ve film afişleri ile Kağıt Çocuk, beyler için aksesuar seçenekleri ile Mazura, el yapımı leziz çikolataları ile Giano Chocolate, zamansız, kaliteli, sağlıklı emaye ürünlere olan tutkusuyla, eğlenceli ve karakter sahibi emaye ve porselen tasarımları ile Bornn, battaniye, sabahlık ve uyku gözlükleri ile Bravo İstanbul, şifa veren uçucu yağlardan doğal temizlik malzemelerine, katkısız nemlendiricilerden lavantalı uyku bebeklerine kadar %100 saf ve doğal tüm ile Homemade Aromaterapi, birbirinden renkli ve eğlenceli kırtasiye, kartpostal, defter ve kağıtları ile Dofu Design, doğal objeler, sıradışı bitkiler ve yalın malzemelerden oluşan el yapımı tasarımları ile Müz, dekoratif ürünler, yastık, battaniye ve çerçeveleriyle Palm House Living, zengin plak seçkisiyle Pantheon Records, doğal ürünlerle yapılan ve hiçbir katkı maddesi içermeyen granola çeşitleri ile Sev’S Gronala, çeşitli hediyelikler ve Soma’lı kadınların yaptığı çantalarla Envai, cam bir madalyonun içine, kendi hikayeni anlatan çeşitli sembolleri yerleştirerek oluşturabildiğin, kişiselleştirilmiş özel takılarıyla Luzdemia, doğal ve meyve sabunlarıyla Zeytune, el yapımı tasarım oyuncaklarıyla Volare, birbirinden zarif tasarımlara sahip pirinç takılarıyla Yuka Studio ve ahşap oyuncaklarıyla Zeytin Çekirdeği Hediye Pazarı’nda Kanyon ziyaretçilerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturacak.

 

CEMİYET VE SANAT HAYATININ ÜNLÜ İSİMLERİ YILBA?I HEDİYE PAZARI KANYON’DA BULU?TU

_ERA0199 

19 Aralık Cumartesi günü Kanyon’da başlayan “Yılbaşı Hediye Pazarı” nın ilk gününde cemiyet ve sanat hayatının tanınmış isimlerini bir araya geldi.

_ERA0285

Açılış gününde aksesuardan, dekorasyona, takıdan, oyuncaklara, el yapımı çikolatalardan, plaklara pek çok alternatifin yer aldığı pazarda cemiyet hayatının tanınmış isimleri bir araya geldi. Zeynep Ilıcalı, Revna Demirören, Fulya Terim, Selda Topal, Burcu Hattat, Ozan Güven, Pervin Ersoy, Sitare Akdilek, Melda Aksu, Yelda Demirören’in de aralarında bulunduğu cemiyet ve sanat hayatının önemli isimleri Hediye Pazarı Kanyon’da yılbaşı etkinliğine yoğun ilgi gösterdi.

Sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenlere 19-26 Aralık tarihleri arasında bir hafta süreyle kurulacak Hediye Pazarı’nda takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, plaklara, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Kanyon_Yiyecek_Icecek_Pazari_28_12_2015__18

KANYON BÜYÜK YILBA?I KONSERİ’NİN YILDIZI THE RAT PACK TRIBUTE BAND


Kanyon_Buyuk_Yilbasi_Konseri_27_12_2015_Sec_ (9)

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’dan oluşan 1950’lerin ünlü show’u The Rat Pack’in tribute grubunu ağırladı.

Kanyon_Buyuk_Yilbasi_Konseri_27_12_2015_Sec_ (7) 

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl New York’un ünlü seslerinden oluşan tribute grubu The Rat Pack’i ağırladı. 7000 kişi tarafından izlenen Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’ın efsane grubu The Rat Pack’in tribute grubu unutulmaz şarkılarıyla 1950’lerin ruhunu Kanyon’a taşıdı.

 

1

Yeni yılın karşılandığı gecede “New York New York”, “Fly Me To the Moon”, “My Way”, “Volare” ve “Candy Man” gibi Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr.’ın ölümsüzleştirdiği unutulmaz şarkılarıyla Kanyon ziyaretçileri coşkulu bir gece yaşadı.

invitation-2-02

 

Tasty Cinema Kanyon’da from Pro İletişim on Vimeo.