ENGLISH

SİHİRLİ GALA!

 

8 Mart’ta, dünya ile aynı anda, Türkiye’de de gösterime girecek “Disney’den Muhteşem ve Kudretli OZ” filminin galası cemiyet hayatından ünlü simaların katılımıyla Marmara Forum’da gerçekleşti.

Disney’in fantastik macerası, yönetmenliğini Sam Raimi’nin yaptığı Muhteşem ve Kudretli Oz filminin galası dün akşam Marmara Forum’da Cinemaximum sinemalarında gerçekleştirildi. Cemiyet hayatının tanınmış simaları Deniz- Haluk Berdan, Ayşe Kucuroğlu, Selin İmer, Reyhan-Enis Çiftçi, Sinem Yıldırım, Melda Tuna, Aslıhan Doğan, Emek Külür Saran, Susan McMurrain ve oğlu Kaan Ertunga’nın da katıldığı galada Deniz Berdan’ın “Muhteşem ve Kudretli OZ” filmine özel hazırladığı “Deniz Berdan inspired by Oz The Great and Powerful” koleksiyonu da davetlilerle buluştu.

Filmi izlemeye gelen davetliler büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Filmin başlaması için ışıklar kapatıldığında Deniz Berdan’ın Muhteşem ve Kudretli OZ filmine özel olarak tasarladığı ‘’Deniz Berdan inspired by OZ The Great and Powerful’’ koleksiyonunu taşıyan 10 manken sırayla içeri girip mini bir ekspozisyon gerçekleştirdi. Hem koleksiyonundan, hem de filmden çok büyük heyecan duyduğunu belirten Deniz Berdan davetlilerle özel olarak ilgilendi.

Başrollerinde James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz ve Michelle Williams gibi genç ve başarılı oyuncuların yer aldığı filmin ana karakterleri; sihirbaz Oscar Diggs, cadılar Theodora, Evanora ve Glinda’nın filmde kullanılan kostümleri ve karakter özelliklerini yansıtan bu kostümler 8-17 Mart tarihleri arasında Marmara Forum’un özel etkinlik alanında sergilenecek. Marmara Forum’daki etkinlik alanında aynı zamanda 3 boyutlu uçan balon, OZ makyajı, tırnak ve kirpik tasarımı ve body painting gibi aktiviteler de bulunacak.