ENGLISH

Kanyon’un Caz Hali

“İki Usta, İki Piyano”

“Kanyon’un Caz Hali” konser serisi ikinci kez 16 Kasım Pazar günü 17.00-19.00 saatleri arasında Kerem Görsev’in ev sahipliğinde İki Grammy Ödülü sahibi Yeni Zelandalı sanatçı Alan Broadbent ile birlikte caz severleri ağırladı.

2009 yılından beri düzenlediği caz konserleriyle yepyeni bir konsept oluşturan Kanyon, dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin Kerem Görsev Trio ile birlikte sahne alacağı “Kanyon’un Caz Hali” konserlerinin ikincisini 16 Kasım Pazar günü gerçekleştirdi.

Konsere özel oluşturulan “İki Usta, İki Piyano” konseptiyle, İki Grammy Ödülü sahibi Yeni Zelandalı sanatçı Alan Broadbent, Kerem Görsev, Ferit Odman ve Kağan Yıldız’dan oluşan Kerem Görsev Trio’nun performans sergileyeceği konser ile caz severler Kanyon’un Caz Hali’ni doyasıya yaşadılar.

Müzik sahnesinin yenilikçi ve üretken müzisyenlerinden iki Grammy ödüllü Alan Broadbent, Diana Krall’ın kondüktörlüğü yanı sıra Herbie Hancock, Sony Rollins ve Keith Jarrett gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşarak dünyanın en saygın caz müzisyenleri arasında yer alıyor.

Caz Severlerin yoğun ilgi gösterdiği, Kanyon’un Caz Hali konserleri önümüzdeki aylarda Kerem Görsev’in ev sahipliği ile farklı tarzdan dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin katılımı ile devam edecek. Kanyon ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyebileceği konserler ile ilgili tüm gelişmeler Kanyon web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

www.kanyon.com.tr

facebook.com/kanyon

instagram.com/kanyon_da

twitter.com/kanyon_da

Tarih                    :        16 Kasım 2014

Yer                       :        Kanyon Etkinlik Alanı

Saat                     :        17:00-19:00

 

Not: Konser ücretsizdir.

 

Bilgi İçin:
PRO İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 292 25 80

Zeynep Tokuyucu/ ztokuyucu@proiletisim.com

Sinem ErdoÄŸdu/ sinem@proiletisim.com