ENGLISH

 ”ŞARKILAR SENİ SÖYLER” MÜZEYYEN SENAR’LI ŞARKILAR KANYON’DA SESLENDİRİLDİ

 

Türk Musikisi’nin unutulmayacak isimlerinden Müzeyyen Senar 29 Mart Pazar günü saat 18:00’de Kanyon’da gerçekleşen saygı konseri ile anıldı. Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti’nin icra korosu şefi Yıldırım Bekçi yönetiminde seslendirilen Müzeyyen Senar’lı Şarkılar Kanyon ziyaretçilerinin kalplerine dokundu.

 

 Türk Sanat Müziği’nin yeri doldurulamayacak sanatçılarından Müzeyyen Senar’ın seslendirdiği unutulmaz şarkılar 29 Mart Pazar günü  gerçekleşen  “Şarkılar Seni Söyler – Müzzeyyen Senar’lı Şarkılar” konseri ile Kanyon misafirleri ile buluştu.

 

Kanyon_Muzeyyen_Senar_29_03_2015_ (296)

 

Müzeyyen Senar’ın yetiştiği ve Türk Sanat Müziği’nin en önemli eğitim ve icra topluluklarından Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti korosunun Yıldırım Bekçi’nin şefliği ile seslendirdiği unutulmaz Müzeyyen Senar şarkıları izleyenleri duygu dolu bir zaman yolculuğuna çıkarttı. “Şarkılar Seni Söyler”, “Ormancı”, “Benzemez Kimse Sana” ve “Vardar Ovası” gibi Müzeyyen Senar’ın sesi ile hayat verdiği bir çok eser bu özel konserde Kanyon ziyaretçileri için seslendirildi.