ENGLISH

Kanyon, İstanbul temalı 10. yıl etkinlikleri kapsamında büyük bir konsere ev sahipliği yaptı.  31 Mayıs, Salı akşamı yaklaşık 7000 kişilik katılım ile gerçekleştirilen İstanbul Şarkıları Konserinde müzik dünyasının önemli isimlerinden Levent Yüksel, Mirkelam, Pamela, Pinhani, Dilek Türkan ve Kibariye’yi Kanyon sahnesinde ağırlarken, unutulmaz bir doğum günü kutlamasını da imza attı.

 Kanyon_10_Yil_Konseri_31_05_2016_ (26)

Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. 10. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Kanyon, misafirlerine unutulmayacak bir doğum günü konseri hazırladı.

Kanyon_10_Yil_Konseri_31_05_2016_ (21)

Kanyon, 31 Mayıs, Salı günü ise Can Şengün Orkestrası eşliğinde yapılan “İstanbul Şarkıları Konseri” ile Kalamış, Ada sahillerinde bekliyorum, Katibim, Yemenimde hare var gibi birbirinden farklı İstanbul şarkılarına yer verirken, Ah İstanbul şarkısı ile Kibariye, İstanbul Şarkısı ile Mirkelam, Yarim İstanbul Şarkısı ile Levent Yüksel, İstanbul’da parçasıyla Pinhani, Kadıköylü şarkısı ile Dilek Türkan ve İstanbul Seni hapsetmiş şarkısı ile Pamela’yı kendi sahnesinde ağırladı.

Kanyon_10_Yil_Konseri_31_05_2016_ (391)

Kanyon, yaklaşık 7000 kişinin katıldığı bu muhteşem doğum günü konseri ile 10 yıldır Kanyon’u hiç yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkürlerini sundu.