ENGLISH

“EN YENİ’’ NE VARSA KANYON’DA YA?ANIYOR, CNNTÜRK’TE İZLENİYOR

Mağaza seçkisi, gelenekselleşen etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan adres Kanyon, sektörde bir ilke daha imza atıyor. 26 Mart Cumartesi gününden itibaren her hafta cumartesi günü saat 13:10’da “En Yeni 5” programıyla CNN Türk ekranlarında en yeni moda haberlerinden,  müzik dünyasındaki en yeni gelişmelere, en pratik yemek tariflerinden, en yeni trend önerileri ve iyi yaşam için en yeni fikirleri sizlerle buluşturuyor.

?ehrin genç ve dinamik yüzü Kanyon, 26 Mart Cumartesi gününden itibaren her cumartesi günü “ En Yeni 5” programıyla evinize de konuk oluyor.  Moda, müzik, iyi yaşam, en son trendler ve en pratik yemekler ile ilgili en yeni ve en taze ne varsa her biri alanında uzman isimlerle birlikte CNNTÜRK ekranlarında olacak.

Stil denince akla ilk gelen isimlerden olan ve dizilerin vazgeçilmez stil danışmanı Başak Dizer’ den her hafta en yeni moda haberlerini öğrenirken, Youtube kanalında binlerce takipçisiyle paylaştığı pratik yemek tarifleriyle bir fenomen haline gelen İdil Tatari en pratik ve en taze yemek tariflerini paylaşacak. Müzik dünyasının en iyi kalemlerinden Mehmet Tez müzik dünyasının en güncel haberlerini paylaşırken, trendlerin en yakın takipçisi, deneyimli gazeteci Yaprak Aras ise Türkiye’de ve dünyada en yeni trendleri anlatacak. Sağlık ve güzellik dünyasının yakından tanıdığı deneyimli gazeteci Gözde Atakoğlu ile izleyenler iyi yaşam dünyasına adım atacak.

Gündemi kaçırmamak, en yeni ne varsa öğrenmek istiyorsanız “ En Yeni 5” her Cumartesi 13: 10’da CNNTÜRK’de.