ENGLISH

“STİLLERİYLE FARK YARATANLAR” ÖDÜLLERİNİ ALDI!

 

Bu yıl 2.’si düzenlenen Türkiye’nin en prestijli ve ayrıcalıklı organizasyonu ELLE STYLE AWARDS 2011, Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

 

AKMERKEZ’in ana sponsorluğunda gerçekleşen ELLE STYLE AWARDS 02 Aralık 2011 Cuma gecesi Esma Sultan Yalısı’nda muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

 

Dünyada 16 ülkede düzenlenen ve Türkiye’de bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Elle Style Awards’ın 2011 yılı teması “Rock&Royalty” idi. Esma Sultan Yalısı’nın gizemli atmosferini rockın dinamizmi ile birleştiren dekorasyonu altında modaseverler heyecanlı dakikalar yaşadı.

 

Dünya çapında ünlü isimleri İstanbul’da biraraya getiren gecede “Moda Alanında Yaşam Boyu Başarı”ödülüne layık görülen Tommy Hilfiger, Türkiye’de bu ödülü almaktan dolayı onur duyduğunu söyledi.

 

www.styleawards.elle.com.tr web sayfasından halkın oylarıyla belirlenen kategorilerde Elle Style Kadın Oyuncusu Tuba Büyüküstün seçilirken, Okan Yalabık Elle Style Erkek Oyuncusu ödülüne layık görüldü. Geceyi “Araf” şarkısıyla renklendiren Harun Tekin aynı zamanda sevenlerinin oylarıyla Elle Style Erkek Müzik Starı seçildi. Elle Style Kadın Müzik Starı Sıla, Elle Style İşkadını Gülden Yılmaz, Elle Style İşadamı Akın Öngör ve Stil İkonu ise Nebahat Çehre olarak seçildi.

 

Sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Cansel Elçin’in yaptığı “Rock&Royalty” temalı gecede bu yıl ilk kez belirlenen kategori ise Yılın Mücevher Tasarımcısı oldu. Ece ?irin’in layık görüldüğü kategori 15 kişilik bir jüri tarafından belirlendi. Birçok ünlü ismin yer aldığı jüri üyeleri ayrıca 2011’in En Stil Sahibi Genç Moda Tasarımcısı olarak Ersöz Ata, Fotoğrafçısı Ayten Yılmaz ve Mekanı ise Salt olarak seçti. Yılın Tasarımcısı olarak ise Arzu Kaprol ödülü kucakladı.

 

True Prep kitabıyla en çok satanlar listesinde yıllardır yer alan yine bir stil ikonu ve danışmanı Lisa Birnbach “Moda Alanında Kanaat Önderi”, milyonlarca takipçisiyle son yıllarda adından söz ettiren Scott Schuman Moda Vizyoneri, moda alanında Önde Gelen Blogger olarak ise Garance Dore ödüle layık görüldü.

 

Gecenin heyecanı Agenda by Zeynep Tosun-YKM’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen After Party ile devam etti. Müzik sponsorluğunu Power FM’in yaptığı partide Avrupa’nın Beyonce’si olarak nitelendirilen Ebru Gürsoy, katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Elle Style Awards 2011 DJ Fish Go Deep müzikleriyle son buldu.