ENGLISH

ELLE STYLE AWARDS 2015

“STİL ÖDÜLLERİ” SAHİPLERİNİ BULDU

Bu yıl altıncısı düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli stil organizasyonu

ELLE STYLE AWARDS 2015, Avrupa2nın bir numaralı selektif kozmetik mağaza zinciri Douglas Türkiye sponsorluğu’nda gerçekleşen ödül gecesiyle kutlandı!

Yılın en önemli moda olayı ELLE STYLE AWARDS, Douglas ana sponsorluğunda, 18 Ocak Pazartesi gecesi gerçekleşti. ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş ev sahipliğinde gerçekleşen geceye moda, eğlence ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. ELLE Okurları Oylaması, Jüri Seçimi ve Jüri Özel Ödülleri olmak üzere 3 ayrı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

ELLE Okurlarının Oylarıyla Kazananlar Ödüllerini Aldı!

www.ellestyleawards.com sitesinden ELLE okurlarına açık olan oylamanın ödüllerini ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş verdi.

Oylama sonuçları:

ELLE Style Yılın Kadın Oyuncusu: SİNEM KOBAL
ELLE Style Yılın Erkek Oyuncusu: BERK CANKAT
ELLE Style Yılın Kadın Müzik Starı: GÜL?EN
ELLE Style Yılın Erkek Müzik Starı: GÖKHAN ÖZO?UZ

Jüri Seçimleriyle Belirlenen Kazananlar… Stil İkonu: Yasemin Özilhan

DEMSA Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, ELLE Style Awards Jürisinin seçtiği kazananların ödüllerini takdim etti. Geceye eşi İzzet Özilhan ve yakın arkadaşı Pınar Sabancı ile katılan Yasemin Özilhan, Yılın Stil İkonu ödülünü aldı.

_AVS0787

Kazananlar:

ELLE Style Yılın Stil İkonu: YASEMİN ÖZİLHAN
ELLE Style Yılın Genç Moda Tasarımcısı: GİRAY SEPİN
ELLE Style Yılın Mücevher Tasarımcısı: VERDA ALATON

Jüri Özel Ödülleri:

ELLE Style Awards 2015’in 3. ve son kategorisi Jüri Özel Ödüllerini Doğan Burda Dergi Yayıncılık İcra Kurulu Başkanı Mehmet Y. Yılmaz verdi. Mehmet Y. Yılmaz Yılın Moda Tasarımcısı ödülünü alan Nedret Taciroğlu’nu sahneye “hem çocuk hem kariyer yaptı” diyerek tebrik ederek davet etti.

_AVS0819

Kazananlar:

ELLE Style Yılın Moda Tasarımcısı: NEDRET TACİRO?LU
ELLE Style Yılın Mekanı: SANAYİ 313 – Amir Karavil&Enis Karavil
ELLE Style Yılın Moda Fotoğrafçısı – Barış Aktınmaz

 

ELLE STYLE AWARDS 2015 ünlü simaların katılımı ve fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın konuklara özel eğlenceli çekimi ile son buldu.

ELLE STYLE AWARDS 2015 ödül törenine, önceki yıllarda ELLE Style Stil İkonu ödülünü alan Burcu Esmersoy, bir önceki senenin ELLE Style Moda Tasarımcısı ödülünün sahibi Dilek Hanif, oyuncu Sinem Kobal ve Gökhan Türkmen, Gülşen, Gökhan Özoğuz, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Elif Mısırlı, Pınar Sabancı gibi ünlü isimler katıldı.

Yemeğin ardından gerçekleşen özel fotoğraf çekiminde Tamer Yılmaz kazananların ve konukların özel kurulan bir stüdyo alanında eğlenceli fotoğraflarını çekti ve Dj Tarık Koray müzikleri ile eşlik etti.

Etkinliğin sponsoru Douglas, gecenin sonunda konuklara 2016 ELLE Uluslararası Güzellik Ödülleri’nde en iyi parfüm ödülünü alan Alaia Parfüm ve Dior’un en iyi maskara ödülünü alan Diorshow ürününü hediye etti. Karlı bir gecede gerçekleşen etkiliğe, konuklar Uber araçlarının konforu ile rahatça ulaştılar.

Foto1