ENGLISH

İTALYAN ÇİKOLATA TUTKUSU EATALY ÇİKOLATA GÜNLERİ’NDE

“8-31 Mart” tarihleri arasında Eataly İstanbul’da gerçekleşecek “Çikolata Günleri” kapsamında herkesin tutkusu çikolata, her haliyle karşınızda!

 

Eataly İstanbul 8-31 Mart tarihleri arasında çikolata seven herkesi tutku dolu bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Ziyaretçiler Çikolata Günleri’ne özel yer alacak dev çikolata şelalesinde meyveleri çikolata ile tatlandırırken, sürprizlerle dolu farklı lezzetler ile İtalyan çikolata tutkusunu tam anlamıyla yaşacak.
Çikolata Günleri kapsamında, İtalyan Venchi ‘’Seç&Karıştır’’ çikolatalarına özel indirimler ve İtalyan çikolatasıyla hazırlanmış eşsiz ev yapımı fondü gibi özel lezzetler Eataly ziyaretçilerini bekliyor!

poster

Minik ?efler Lezzetli Kurabiyeler Yapacak

Çikolata günlerinde minikler de unutulmuyor. Çocuklara Özel Çikolatalı Cookie workshopları ile çocuklara en sevdikleri lezzet olan çikolata ile farklı tatlar yaratmanın hazzını yaşatmaya davet ediyor. Çocukların yeni malzemelerle tanışarak el becerilerini geliştireceği atölyeler eğitmenler eşliğinde uygulanacak. Atölyeler; 14-15-21-22 Mart tarihlerinde, Eataly içerisindeki çocuk etkinlik alanında gerçekleşecek.

Çocuklara Özel Çikolatalı Cookie workshopları etkinliğe katılım için 0212 336 6600 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Etkinlik katılım bedeli 30 TL’dir.