ENGLISH

DERİ TANITIM GRUBU’NUN YÜZÜ ARDA TURAN!

Deri Tanıtım Grubu (DTG), 2016 yılında Türk derisinin yurtdışı tanıtım yüzü olarak Arda Turan ile anlaştı. Bu işbirliği kapsamında, Arda Turan sıra dışı bir videoda ve DTG’nin başta Milano olmak üzere yurtdışı hedef pazarlarındaki tanıtımlarında yer aldı.

Türk derisini iç ve dış pazarlarda tanıtmak, ihracat potansiyelini arttırmak amacıyla 11 yıldır faaliyet gösteren ve birçok başarılı projeye imza atan Deri Tanıtım Grubu, 2016 yılında hedefleri doğrultusunda büyük atılımlar gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda, yurtdışında Türkiye’yi başarıyla temsil eden, yeteneği ve üstün futbol zekasıyla takdir edilen Arda Turan, Deri Tanıtım Grubu’nun 2016’daki yüzü oldu.

Alameti Farika tarafından hazırlanan video tüm dünya ile eş zamanlı olarak 19 ?ubat Cuma günü Deri Tanıtım Grubu’nun Youtube kanalı Turkish Leather Council’den yayınlandı.

Screen Shot 2016-03-10 at 10.35.33

Deri Tanıtım Grubu’nun 2016 kampanyası stilin başkenti Milano’da Duomo Katedrali’nin cephesinde Mart ayı boyunca sergilendi. “Stars Choose Turkish Leather Shoes”