ENGLISH

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası Brand Week Istanbul, bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Influence at Work Başkanı, İkna Psikoloji Profesörü Robert Cialdini, Samsung Elektronik Baş Mühendis ve Tasarımcısı, İnteraktif Grup Yöneticisi Jinha Lee, Reklamcı, Yazar Luke Sullivan, Twitter EMEA Satış Ortaklıklar Yöneticisi Niall Horgan, gibi yıldız isimler, 16-21 Kasım 2015 tarihleri arasında “Brand Week İstanbul” kapsamında Lütfi Kırdar’da ağırlandı.

 Pazarlama ve iletişim endüstrisinin dünyanın en yaratıcı isimlerini, fikirlerini ve işlerini buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon olan Brand Week Istanbul; son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak istiyor.

Robert Cialdini2

Yılın En “Yıldızlı” Haftası

Brand Week Istanbul’a konuk olan dünyadan ve Türkiye’den birçok önemli isim, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham kaynağı oldu. Brand Week Istanbul’un 2015 konuşmacıları arasında pazarlamadan teknolojiye, sanattan tasarıma kadar birçok alanda fark yaratan isimler yer alıyor.

IMG_8669

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Brand Week İstanbul’da ilk günün teması Marketing Day’di. Enfluence at Work Başkanı, İkna Psikoloji Profesörü Robert Cialdini, Mustafa Denizli’nin de yer aldığı “Marka yatırımlarında spor platformunun sihri”, Ece ?irin, Evrim Aras’ın yer aldığı Türkiye’nin başarılı kadınlarının marka hikayeleri, Erdil Yaşaroğlu’nun “Beyin Acısı” başlıklı konuşması, İrem-Hulusi Derici’nin “Konumlandırmada Derici ekolü” oturumları günün ilgi çeken konuşmaları arasında yer aldılar.

IMG_7592

İkinci günün teması “Creativity&Lovemarks Day”di. Ajda Pekkan’ın da yer aldığı oturumlarda Nil Karaibrahimgil ve Serdar Ereneri’in “Müzik>Reklam” konuşması, ve Cem Yılmaz’ın “Neden Ben Komedyenim de Siz Değilsiniz?” ve Luke Sullivan’ın “Güçlü Marka Hikayeleri İçin Platfotm Oluşturmak” günün ilgi çeken konuşmaları arasında yer aldılar.

_ERA8855