ENGLISH

Peroni Nastro Azzurro

İstanbulluları “Aperitivo Peroni”

partisi ile buluşturdu

 

Dünyanın bir numaralı İtalyan bira markası “Peroni Nastro Azzurro”, 18 Eylül akşamı Lucca’da Nicole Conté eşliğinde gerçekleştirdiği Aperitivo Peroni partisiyle konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

 

Mayıs ayında lansmanı yapılan dünyanın en prestijli bira markalarından Peroni Nastro Azzuro, Nicole Conté’nin keyifli müziği eşliğinde Lucca’da gerçekleştirdiği “Aperitivo Peroni” partisi ile İstanbullulara gerçek bir İtalyan deneyimi yaşattı. İtalyan yeme-içme kültüründe önemli bir yeri olan Aperatif Saatini sahiplenerek, Peroni’nin stilini yansıtacak aperatifler, Lucca’nın şefi, Willy Moya tarafından “Aperitivo Peroni” partisine özel olarak hazırladı.

Aperitivo Trendi

İtalya’da Aperitivo geleneği, akşamın erken saatlerinde, yemek öncesi küçük atıştırmalar ve hafif içkilerle bir rahatlama, keyif saati olarak biliniyor. Yoğun gün sonrasında, özellikle iş çıkışı bir araya gelen arkadaş gruplarının, eve gitmeden önce sohbet ettikleri ya da hareketli geçecek bir akşama  hazırlandıkları Aperitivo saati, leziz atışıtmalıklar ve hafif içkilerle renkleniyor.

Dünya ?ehri İstanbul’da bir İtalyan Ritüeli: Aperitivo Peroni

Peroni’nin İtalyan stiliyle pekiştiği gecede konuklar birbirinden lezzetli aperatiflerin tadına bakarken aynı zamanda geceye özel, Peroni ile hazırlanmış kokteylleri de deneyimleyerek İtalyan tarzını yaşama fırsatı yakaladılar. Aperatif saatini bir trend haline getirmek, özellikle İstanbul’un yoğun trafik saatlerini atlayarak, keyif ve rahatlama saati aperatif alışkanlık kazandırmayı hedefleyen Türkiye’nin ilk super Premium birası Peroni ilkini gerçekleştirdiği “Aperitivo Peroni” partisiyle geceye damgasını vurdu.

Peroni Nastro Azzuro

En iyi şerbetçiotu ve arpa maltı, saf İtalyan suyu ve en taze İtalyan mısırı kullanılarak en iyi kalite güvencesiyle titiz üretim süreçlerinden geçirilerek üretilen ve İtalyan “Amaretti” bisküvileri ambalajından esinlenerek tasarlanan etiketiyle markanın köklü geçmişini, zarafetini ve lezzetini temsil eden Peroni Nastro Azzuro, hatasız İtalyan dokunuşuyla hayata geçirilen yoğun gevrek karaktere sahip, ferahlatıcı, açık renkli, yüzde 5,1’lik alkol oranı ile premium alkollü lager tipi biradır. Bir numaralı süper premium İtalyan bira markası Peroni, seçkin mekânlarda ve satış noktalarında sade ve şık görsel malzemeleriyle, tüketicilerini de ayrıcalıklı hissettirecek.